Консультації та комбіноване лікування пухлин головного мозку
specialisty jaki likuut pujlinu mozku

З кого складається команда спеціалістів з лікування пухлин мозку

Сучасні підходи до лікування пухлин головного мозку передбачать поєднання роботи нейрохірурга, онколога та радіолога, а також інших медичних працівників, таких як невролог, радіолог, анестезіолог і реабілітолог. Ці фахівці працюють разом, щоб забезпечити комплексний догляд за пацієнтами з пухлинами головного мозку, гарантуючи, що вони отримають індивідуалізоване та ефективне лікування.

Нейрохірург відповідає за проведення операції з видалення пухлини. Він планує проведення оптимального доступу до пухлини та розраховує безпечний об'єм видалення пухлинної тканини. Операції при пухлинах головного мозку передбачають залучення методів мікрохірургії, технології нейронавігації, інтраопераційного моніторингу, щоб мінімізувати вплив на здорову тканину мозку і зберегти його нормальну роботу після операції.

Онколог керує подальшими етапами лікування, такими як хіміотерапія і променева терапія. У післяопераційний період разом з радіологом вони розробляють програму ад'ювантної терапії для кожного пацієнта. При цьому слід враховувати тип, розміри та розташування пухлини, її чутливість до опромінення та хіміопрепаратів, а також загальний стан пацієнта та наявні неврологічні порушення.
Забезпечення високих показників якості життя є пріоритетом при лікуванні пухлин головного мозку. Тому залучення до лікування у післяопераційному періоді фізіотерапевтів, реабілітологів та психологів, дозволяє покращити самопочуття пацієнтів, підвищіти функціональну незалежність та соціальну адаптацію.
Лікування