Відгуки пацієнтів

Відгуки з приводу діагностики та лікування пухлин головного мозку
Відгуки пацієнтів
Аліна Антонюк
Вінниця
Щиро дякую за Вашу працю та врятоване життя. 19 жовтня 2023 року буду святкувати 2 роки після успішної операції з видалення конвекситальної менінгіоми правої лобної частки. Хочу закликати всіх українців вірити в нашу медицину, тому що вона на дуже високому рівні. Коли почула свій діагноз у 26 років дуже злякалася. Але мені пощастило, знайшла номер в інтернеті, зателефонувала і приїхала на консультацію та вже через тиждень була успішно прооперована.

Дуже дякую всій команді за їхню працю та надможливості у сфері нейрохірургії. В.Д.Розуменко та А.В. Розуменко дуже уважні та професійні нейрохірурги, низький Вам уклін та подяка за врятоване життя. Підтримую звʼязок з лікарем А.В.Розуменко і щороку консультуюсь за результатами МРТ.

З початку війни мала можливість обстежитися в Німеччині, і там підтвердили високий професіоналізм наших нейрохірургів та якісне проведення операції. Тому закликаю всіх не боятися української медицини та оперуватися в Україні. Почуваюсь прекрасно! Щиро вдячна Вам А.В. Розуменко та В.Д. Розуменко за професіоналізм та моє врятоване життя. Бажаю Вам здоровʼя, сил та наснаги! Низький Вам уклін! А пацієнтам бажаю віри та позитивного мислення і все буде добре!
Жанна
Сторожинець
Щиро дякую Вам за вичерпну консультацію! Ви надали мені змістовну і зрозумілу інформацію щодо моєї хвороби і запропонували різні види лікування, які можливі в моєму випадку!

Причому в жодному разі не нав'язуючи жодну з них! Відчувається з Вашого боку високий професіоналізм, уважне ставлення до пацієнта і щире бажання допомогти! Ще раз дуже дякую Вам!
Світлана
Хмельницький
Хочу щиро подякувати Вам за все!!! У Вашій команді, включаючи Вас, працюють люди, які поєднують у собі високий рівень професіоналізму та людяності!! Було приємно спостерігати, як вони чітко і злагоджено виконують свою роботу, іноді й забуваючи про себе…

Для нашого батька вони зробили все можливе і він почувається на даний момент більш ніж добре…! Бажаю Вам подальшого професійного зростання, відмінного здоров‘я та можливості дарувати здоров‘я всім своїм пацієнтам! Божої ласки Вам та Вашим родинам!!!❤️🤗
Тетяна
Кропивницький
Артем Володимирович! Хочу висловити величезне дякую, за те що не кинули нас у біді, допомогли справитися з цим, і направити на правильний і вірнить путь.
Богдан Бадзь
Київ

Лікар дав вичерпну інформацію по результатам МРТ і відповів на всі питання. Ніде не було затримок і черг.
Все сподобалось, дякую!
Влад Бондаренко
Київ
Спасибо огромное! Буквально молниеносно дал рекомендацию Артем Владимирович, очень оперативно назначили консультацию и все доходчиво и понятно пояснили. Спасибо, будем у Вас наблюдаться и обращаться снова. Чувствуется профессионализм!
Yana Shyshkova
Київ
Перший раз була на консультації у Розуменко Артема Володимировича близько 4 років назад. Лікар мене заспокоїв та порадив на чіпати ліпому на голові, якщо вона мене не турбує. Зараз відбулося її запалення. Щиро вдячна, что так швидко прийняли, провели МРТ та безпосереднє обстеження. Таких приємних та кваліфікованих спеціалістів зараз не вистачає. Ще раз велечезне дякую.
Валерий Щербина
Одесса
Спасибо большое Артёму Владимировичу за обширные полноценные ответы на вопросы, за рекомендации, за человеское отношение к пациентам!
Екатерина Печерная
Чернигов

В клинике удаляли глиому.
Как только попали в кабинет к доктору, нам сразу назначили день операции, важно было не затягивать. Операцию сделали на второй день поступления. Операцию делал Разуменко Артём Владимирович - сама операция прошла успешно, удалось полностью удалить глиому, не повредив соседние участки мозга и наложили аккуратный, косметический шов.

Артём Владимирович всё подробно рассказал перед операцией, как все будет проходить, рассказал о диагнозе и успокоил, что операция пройдёт успешно, сразу наладил доверительные отношения, за что ему огромное спасибо! После операции Артём Владимирович назначил ряд процедур, дал рекомендации и предложил обращаться напрямую по телефону в случае вопросов.

Осложнений после операции не было, период восстановления - прошёл легко! Все, кто был в палате - очень хорошо отзывались об Артеме Владимировиче. В клинике хороший и отзывчивый мед персонал, разрешают родственникам ночевать в одной палате с пациентом, если есть свободные кровати, что очень важно в первые дни после операции, пока пациент не может самостоятельно вставать. Кормили сытно и вкусно, в целом, питание диетическое. В палате есть микроволновка, холодильник, чайник.
Очень рады, что сразу попали к профессионалам своего дела и не потеряли время!

Юлия Пересада
Київ
Огромное спасибо, доктору Розуменко Артёму Владимировичу, за профессионализм и хорошее отношение. Безмерно благодарна за сделанную операцию (по удалению опухоли головного мозга) моему мужу. Спасибо большое!!! 
Церр Л. А.
Кривой Рог

К доктору, Розуменко Артему Владимировичу, попали через интернет, предварительно отослав диски и МРТ. Через 30 мин. получили ответ и Артем Владимирович пригласил мужа на операцию в институт, на бюджетной основе. Операцию по удалению опухоли сделали 22. 12. 20 г. врач нейрохирург кандидат мед. наук Розуменко А. В., анестезиолог Андрюхив А.Я. Спасибо Вам - врачам от Бога, и вашей слаженной команде за своевременно и успешно проведенную операцию по удалению ГЛИОБЛАСТОМА 4ст. Теперь муж может жить и радоваться жизни. А также большое спасибо всему персоналу.

Светлана Реминная
Кривой Рог
Огромное спасибо Розуменко Артёму Владимировичу в проведение операции по удалению опухоли головного мозга 6 лет назад моему мужу. Живём, работаем и радуемся жизни. Никогда не отказывает в консультации и приёме если необходимо. 
Dmitriy Tomash
Київ
Рекомендую! Команда професіоналів, навіть в нестандартних ситуаціях йдуть до вирішення проблем , окремо хочу подякувати лікарю Розуменку Артему Володимировичу за чесне та людяне відношення , професіонал вищої категорії! 
Наталия Цибульска

Киев

Моим ангелом-хранителем там стал Розуменко Артём Владимирович. Точный диагноз, без проволочек проведённая операция, - и я здорова)))

Уважаемый Артём Владимирович, я искренне благодарна Вам. От всей души желаю Вам здоровья, бодрости духа, профессиональных удач. Ваша команда - это люди, которыми может гордиться Украина. Положительные результаты после тяжелейших операций - это многого стоит. Спасибо ещё раз.Результати лікування пухлин головного мозку

  Яка допомога вам потрібна

  Первинна консультація, якщо потрібно терміново розібратися у ситуації ... більше
  Розширена консультація зможливістю відео зв'язку та огляду пацієнта ... більше
  Розширена консультація з детальним вивченням та аналізом усієї медичної документації... більше

  Останні публікації
  про лікування пухлин головного мозку