Консультації та комбіноване лікування пухлин головного мозку
нейронавігація в лікуванні пухлин головного мозку

Системи нейронавігації при операціях на головному мозку

Пухлини мозку є серйозним захворюванням, що може призвести до значних наслідків для здоров'я пацієнта

Хірургічне лікування є одним із методів боротьби з цією хворобою, але до недавнього часу цей процес був пов'язаний з певними ризиками. Однак з'явлення систем нейронавігації дозволило зменшити ці ризики та зробити процес видалення пухлини більш безпечним та ефективним.

Системи нейронавігації дозволяють з точністю до 1-2мм встановити локалізацію пухлини в головному мозку та проводити контроль рухів хірурга в процесі видалення пухлини. Це допомагає уникнути зайвих розрізів, зменшити розміри трепанації черепа та запобігти травматизації мозку.

Використання нейронавігаційних систем пов'язують з більш ефективним, безпечним та повним видаленням внутрішньомозкових пухлин

Комбінація методів інтраопераційного електрофізіологічного моніторингу головного мозку з нейронавігацією дозволяє проводити повне видалення пухлини, що зменшує ризик рецидиву та збільшує тривалість життя пацієнта.

Застосування цих систем у хірургії мозку стає все більш популярним, тому що вони забезпечують безпеку та точність виконання операції, що є критично важливим у лікуванні пухлин мозку.
Лікування