Консультації та комбіноване лікування пухлин головного мозку
ефективна схема лікування пухлин головного мозку

Яка оптимальна схема лікування пухлин головного мозку?


Пухлини головного мозку є серйозною загрозою для здоров'я та життя людини. Стандартизоване лікування цих захворювань є важливою складовою боротьби з ними. Відповідно до міжнародних протоколів, лікування пухлин головного мозку складається з чотирьох етапів:

Хірургія
Хірургічне видалення пухлини у функціонально безпечних межах під контролем нейронавігації допомагає покращити стан хворого та отримати матеріал для гістологічного дослідження.

Променева терапія .
Радіотерапія та радіохірургія на лінійному прискорювачі з оптимізацією режиму та дози опромінення для зменшення навантаження на прилеглі структури мозку.

Хіміотерапія
Застосування одного препарату або декількох (поліхіміотерапія) курсами впродовж радіотерапії та після неї. Вибір оптимальної схеми хіміотерапії обов'язково проводиться із урахуванням генетичного профілю пухлини.

Динамічне спостереження
Контроль результатів лікування проводиться з регулярним обстеження у клініці та проведенням МРТ (МСКТ) кожні 3-6 місяців.

Після завершення лікування важливо проводити регулярні обстеження, щоб своєчасно виявляти можливі рецидиви та провести відповідну терапію

На сьогоднішній день, завдяки сучасним медичним технологіям, лікування пухлин головного мозку є більш ефективним та має більш високі шанси на успіх.
Лікування